Lesoverzicht

Recreatie/ Kleurenturnen
Seizoen 2019/2020
maandag 15:30 - 17:00 Recreatie + IJburg Recreatie +, IJB ma 1530 - Recreatie + M Jong (2012/2009) 1,5u Sanne de Croock, Inna Volkova
maandag 16:15 - 17:15 Kleurenturnen Zeeburgereiland Kleurenturnen, ZEE ma 1615 - Turnen J/M Lila/Paars Elien Wolke, Lars Wijdoogen
maandag 16:45 - 17:45 Kleurenturnen Troelstraschool Kleurenturnen, TRO ma 1645 - Turnen M Paars/Blauw Marina Sakharova, Hajar Marroun
maandag 17:00 - 18:30 Recreatie + IJburg Recreatie +, IJB ma 1700 - Recreatie + M Oud (>2008) 1,5u Sanne de Croock, Inna Volkova
maandag 17:15 - 18:15 Kleurenturnen Zeeburgereiland Kleurenturnen, ZEE ma 1715 - Turnen J/M Blauw/Groen Elien Wolke, Lars Wijdoogen
maandag 17:45 - 18:45 Kleurenturnen Troelstraschool Kleurenturnen, TRO ma 1745 - Turnen M Groen Marina Sakharova, Hajar Marroun
maandag 18:45 - 19:45 Kleurenturnen Troelstraschool Kleurenturnen, TRO ma 1845 - Turnen M Geel Marina Sakharova, Hajar Marroun
Seizoen 2019/2020
dinsdag 15:00 - 15:45 Nijntje IJburg Nijntje, IJB di 1500 - Nijntje J/M Inna Volkova
dinsdag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen Huizingaschool Kleurenturnen, HUI di 1530 - Turnen J/M Lila/Paars Helene ras
dinsdag 16:00 - 17:00 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB di 1600 - Turnen J/M Lila/Paars Inna Volkova
dinsdag 16:00 - 17:30 Recreatie + SC Sloten Recreatie +, SLO di 1600 - Recreatie + M wedstrijd (alle lft) 1,5u Esther van Delft
dinsdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen Huizingaschool Kleurenturnen, HUI di 1630 - Turnen J/M Blauw Helene ras
dinsdag 17:00 - 18:00 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB di 1700 - Turnen J/M Blauw Inna Volkova
dinsdag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen Huizingaschool Kleurenturnen, HUI di 1730 - Turnen M Groen/Geel Helene ras
dinsdag 18:00 - 19:00 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB di 1800 - Turnen M Groen/Geel Inna Volkova
Seizoen 2019/2020
woensdag 14:30 - 15:30 Kleurenturnen WSV Kleurenturnen, WSV wo 1430 - Turnen J/M Paars/Blauw Sanne de Croock, Elien Wolke
woensdag 14:30 - 15:30 Kleurenturnen Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Kleurenturnen, JAN wo 1430 - Turnen J/M Lila/Paars Helene ras, Hajar Marroun
woensdag 15:00 - 16:00 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB wo 1500 - Turnen M Paars/Blauw Inna Volkova
woensdag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Kleurenturnen, JAN wo 1530 - Turnen J/M Blauw Helene ras, Hajar Marroun
woensdag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen WSV Kleurenturnen, WSV wo 1530 - Turnen J/M Groen Sanne de Croock, Elien Wolke
woensdag 16:00 - 17:00 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB wo 1600 - Turnen M Groen/Geel Inna Volkova
woensdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Kleurenturnen, JAN wo 1630 - Turnen M Groen/Geel Helene ras, Hajar Marroun
woensdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen WSV Kleurenturnen, WSV wo 1630 - Turnen J/M Geel Sanne de Croock, Elien Wolke
woensdag 17:00 - 18:30 Recreatie + IJburg Recreatie +, IJB wo 1700 - Recreatie + M (alle lft) 1,5u Inna Volkova
woensdag 17:30 - 19:00 Recreatie + WSV Recreatie +, WSV wo 1730 - Recreatie + M (alle lft) 1,5u Sanne de Croock, Elien Wolke
Seizoen 2019/2020
donderdag 15:45 - 16:45 Kleurenturnen De Pijp Kleurenturnen, PYP do 1545 - Turnen J/M Paars Barbara van der Teems
donderdag 16:30 - 18:00 Recreatie + SC Sloten Recreatie +, SLO do 1630 - Recreatie + M Jong (2012/2009) 1,5u Sanne de Croock
donderdag 16:30 - 18:00 Recreatie + Zeeburgereiland Recreatie +, ZEE do 1630 - Recreatie + (alle lft) 1,5u Inna Volkova
donderdag 16:45 - 17:45 Kleurenturnen De Pijp Kleurenturnen, PYP do 1645 - Turnen J/M Blauw Barbara van der Teems
donderdag 16:45 - 17:45 Kleurenturnen Troelstraschool Kleurenturnen, TRO do 1645 - Turnen J Paars/Blauw Danny Kenniphaas
donderdag 17:45 - 18:45 Kleurenturnen Troelstraschool Kleurenturnen, TRO do 1745 - Turnen J Groen/Geel Danny Kenniphaas
donderdag 17:45 - 18:45 Kleurenturnen De Pijp Kleurenturnen, PYP do 1745 - Turnen M Groen Barbara van der Teems
donderdag 18:00 - 19:30 Recreatie + SC Sloten Recreatie +, SLO do 1800 - Recreatie + M Oud (>2008) 1,5u Sanne de Croock
donderdag 18:45 - 19:45 Kleurenturnen De Pijp Kleurenturnen, PYP do 1845 - Turnen M Geel Barbara van der Teems
Seizoen 2019/2020
vrijdag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB vr 1530 - Turnen M Paars Marina Sakharova, Barbara van der Teems
vrijdag 16:00 - 17:00 Kleurenturnen Zeeburgereiland Kleurenturnen, ZEE vr 1600 - Turnen J Blauw/Groen Danny Kenniphaas
vrijdag 16:00 - 17:30 Recreatie + Sportcentrum Ookmeer Recreatie +, SCO vr 1600 - Recreatie + M Jong (2012/2009) 1,5u Sanne de Croock
vrijdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB vr 1630 - Turnen M Blauw Marina Sakharova, Barbara van der Teems
vrijdag 17:00 - 18:00 Kleurenturnen Zeeburgereiland Kleurenturnen, ZEE vr 1700 - Turnen J Geel/Oranje Danny Kenniphaas
vrijdag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB vr 1730 - Turnen M Groen Marina Sakharova, Barbara van der Teems
vrijdag 18:00 - 19:30 Recreatie + Sportcentrum Ookmeer Recreatie +, SCO vr 1800 - Recreatie + M Oud (>2008) 1,5u Sanne de Croock
vrijdag 18:30 - 19:30 Kleurenturnen IJburg Kleurenturnen, IJB vr 1830 - Turnen M Geel Marina Sakharova, Barbara van der Teems
Seizoen 2019/2020
zaterdag 08:30 - 09:15 Nijntje Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Nijntje, JAN za 0830 - Nijntje J/M Daniel Danomah
zaterdag 09:00 - 09:45 Nijntje Zeeburgereiland Nijntje, ZEE za 0900 - Nijntje J/M Elien Wolke
zaterdag 09:30 - 10:30 Kleurenturnen Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Kleurenturnen, JAN za 0930 - Turnen J/M Lila/Paars Esther van Delft, Hajar Marroun
zaterdag 09:45 - 10:45 Kleurenturnen Zeeburgereiland Kleurenturnen, ZEE za 0945 - Turnen J/M Lila Elien Wolke
zaterdag 10:30 - 11:30 Kleurenturnen Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Kleurenturnen, JAN za 1030 - Turnen J/M Blauw Esther van Delft, Hajar Marroun
zaterdag 11:00 - 13:00 Topsport Zeeburgereiland MiniMouse D-niveau, ZEE za 1100 - MiniMouse D-niveau M 2u Elien Wolke
zaterdag 11:30 - 12:30 Kleurenturnen Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Kleurenturnen, JAN za 1130 - Turnen M Groen Esther van Delft, Hajar Marroun
zaterdag 12:30 - 13:30 Kleurenturnen Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Kleurenturnen, JAN za 1230 - Turnen M Geel Esther van Delft, Hajar Marroun
zaterdag 13:00 - 14:30 Recreatie + Zeeburgereiland Recreatie +, ZEE za 1300 - Recreatie + M wedstrijd (alle lft) 1,5u Elien Wolke
zaterdag 13:30 - 15:00 Recreatie + Jan de Louter/Burg de Vlugtschool Recreatie +, JAN za 1330 - Recreatie + M (alle lft) 1,5u Esther van Delft, Hajar Marroun
Cheerleading
Seizoen 2019/2020
zaterdag 15:15 - 16:15 Cheerleading Sportcentrum Ookmeer Mini's, SCO za 1515 Cheerleading Mini's
zaterdag 16:15 - 17:15 Cheerleading Juniors, SCO za 1615 Cheerleading Junior
Volwassengym
Seizoen 2019/2020
maandag 20:00 - 21:30 Volwassengym Sportcentrum Ookmeer Volwassen Gym, SCO ma - VW Gym Alexander Chvartchenko, Lieke van Fessem, Marion Kuipers
Seizoen 2019/2020
woensdag 20:00 - 21:30 Volwassengym Sportcentrum Ookmeer Volwassen Gym, SCO wo - VW Gym Alexander Chvartchenko, Lieke van Fessem, Marion Kuipers
Seizoen 2019/2020
vrijdag 19:00 - 21:00 Volwassengym Sportcentrum Ookmeer Volwassen Gym, SCO vr - VW Gym (geen trainer) Marion Kuipers
Freerunning/Tricking
Seizoen 2019/2020
dinsdag 20:00 - 21:00 Freerunning Sportcentrum Ookmeer Freerunning, SCO di 2000 - Freerun J/M 10+ Basis Danny Kenniphaas, Lars Wijdoogen
dinsdag 20:00 - 21:00 Freerunning Sportcentrum Ookmeer Freerunning, SCO di 2000 - Freerun J/M 10+ Gevorderd Danny Kenniphaas, Ludo Domna, Lars Wijdoogen
dinsdag 20:00 - 21:00 Tricking Sportcentrum Ookmeer Tricking, SCO di 2000 - Tricking J/M 10+ Basis Danny Kenniphaas, Boris Voogel, Nii
dinsdag 20:15 - 22:15 Open Gym Sportcentrum Ookmeer Open Gym, SCO di 2030 - Open Gym Danny Kenniphaas, Lars Wijdoogen, Ludo Domna
Seizoen 2019/2020
donderdag 19:30 - 20:30 Freerunning Sportcentrum Ookmeer Freerunning, SCO do 2000 - Freerun J/M 10+ Basis Danny Kenniphaas, Tobias, Lars Wijdoogen
donderdag 19:30 - 20:30 Freerunning Sportcentrum Ookmeer Freerunning, SCO do 2000 - Freerun J/M 10+ Gevorderd Danny Kenniphaas, Ludo Domna, Lars Wijdoogen
donderdag 19:30 - 20:30 Tricking Sportcentrum Ookmeer Tricking, SCO do 2000 - Tricking J/M 10+ Basis Danny Kenniphaas, Boris Voogel, Nii
donderdag 20:15 - 21:15 Open Gym Sportcentrum Ookmeer Open Gym, SCO do 2030 - Open Gym Danny Kenniphaas, Lars Wijdoogen, Ludo Domna
Seizoen 2019/2020
zondag 18:00 - 19:30 Open Gym Sportcentrum Ookmeer Open Gym, SCO zo 1800 - Open Gym kids J/M Danny Kenniphaas, Luka Brooker
zondag 19:00 - 20:30 Open Gym Sportcentrum Ookmeer Open Gym, SCO zo 1900 - Open Gym Danny Kenniphaas
Wedstrijdturnen
Seizoen 2019/2020
maandag 16:00 - 18:00 Wedstrijdsport IJburg Sel D1/D2, IJB ma 1600 - Sel D1/D2 M (inst-jgd1) 2u Marthe van der Toorn, Inna Volkova
Seizoen 2019/2020
dinsdag 16:00 - 19:00 Wedstrijdsport SC Sloten Sel D1/D2, SLO di 1600 - Sel D1/D2 M (inst-jgd1) 3u Marthe van der Toorn, Elien Wolke
dinsdag 17:00 - 20:00 Wedstrijdsport Sportcentrum Ookmeer Sel 3e/4e div, SCO di 1700 - Div 3/4 M (>jgd2) 3u Fleur van der Milaan
Seizoen 2019/2020
woensdag 17:00 - 20:00 Wedstrijdsport Sportcentrum Ookmeer Sel 3e/4e div, SCO wo 1700 - Div 3/4 M (>jgd2) 3u Fleur van der Milaan
Seizoen 2019/2020
donderdag 16:00 - 19:00 Wedstrijdsport Zeeburgereiland Sel D1/D2, ZEE do 1600 - Sel D1/D2 M (inst-jgd1) 3u Marthe van der Toorn, Elien Wolke
donderdag 18:00 - 20:00 Wedstrijdsport Zeeburgereiland Sel 5e/6e div, ZEE do 1800 - Div 5/6 M (>jgd2) 2u Elien Wolke
Seizoen 2019/2020
vrijdag 17:00 - 19:00 Wedstrijdsport Sportcentrum Ookmeer Sel D1/D2, SCO vr 1700 - Sel D1/D2 M (inst-jgd1) 2u Marthe van der Toorn, Elien Wolke
Seizoen 2019/2020
zaterdag 12:00 - 15:00 Wedstrijdsport Sportcentrum Ookmeer Sel 5e/6e div, SCO za 1200 - Div 5/6 M (>jgd2) 3u Sanne de Croock
zaterdag 12:00 - 15:00 Wedstrijdsport Sportcentrum Ookmeer Sel 3e/4e div, SCO za 1200 - Div 3/4 M (>jgd2) 3u Fleur van der Milaan, Simone Commandeur
Topsport
Seizoen 2019/2020
maandag 08:00 - 10:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie MB Lieke van Fessem, Alexander Chvartchenko
maandag 08:00 - 10:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
maandag 15:00 - 18:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
maandag 16:00 - 19:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D MM/Pre-Instap, SCO ma 1600 - Mini-Preinstap 3u Simone Commandeur
maandag 17:00 - 20:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer H 1e/2e/3e div, SCO - Jongens div 123 9 u Maarten Bakker, Alexander Chvartchenko
maandag 17:00 - 20:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D 1e/2e div, SCO - Dames Div 1/2 9,5u Stephanie Hermans, Maartje Debeij
Seizoen 2019/2020
dinsdag 08:00 - 10:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
dinsdag 15:00 - 18:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie MB Lieke van Fessem, Alexander Chvartchenko
dinsdag 15:00 - 18:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
dinsdag 16:00 - 19:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D N2, SCO - Dames N2 14 u Robin van Zomeren
dinsdag 16:00 - 19:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie OB Sarah Klouwer
Seizoen 2019/2020
woensdag 13:00 - 15:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D MM/Pre-Instap, SCO wo 1430 - Mini-Preinstap 3u Simone Commandeur, Lieke van Fessem
woensdag 14:00 - 16:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer H VB, SCO - Jongens VB 5u Alexander Chvartchenko
woensdag 14:00 - 17:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
woensdag 17:00 - 20:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer H 1e/2e/3e div, SCO - Jongens div 123 9 u Maarten Bakker, Alexander Chvartchenko
woensdag 17:00 - 20:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D 1e/2e div, SCO - Dames Div 1/2 9,5u Stephanie Hermans, Maartje Debeij
Seizoen 2019/2020
donderdag 08:00 - 10:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
donderdag 15:00 - 18:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie MB Lieke van Fessem, Alexander Chvartchenko
donderdag 15:00 - 18:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
donderdag 16:00 - 19:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie OB Sarah Klouwer
donderdag 16:00 - 19:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D N2, SCO - Dames N2 14 u Robin van Zomeren
Seizoen 2019/2020
vrijdag 08:00 - 10:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
vrijdag 15:00 - 18:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie MB Lieke van Fessem, Alexander Chvartchenko
vrijdag 15:00 - 18:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
vrijdag 16:00 - 19:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D N2, SCO - Dames N2 14 u Robin van Zomeren
vrijdag 16:00 - 19:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie OB Sarah Klouwer
Seizoen 2019/2020
zaterdag 09:00 - 12:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer H VB, SCO - Jongens VB 5u Alexander Chvartchenko
zaterdag 09:00 - 12:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D MM/Pre-Instap, SCO za 0900 - Mini-Preinstap 3u Simone Commandeur
zaterdag 09:30 - 13:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D 1e/2e div, SCO - Dames Div 1/2 9,5u Stephanie Hermans, Maartje Debeij
zaterdag 12:30 - 15:30 Topsport Sportcentrum Ookmeer H 1e/2e/3e div, SCO - Jongens div 123 9 u Maarten Bakker, Alexander Chvartchenko
Seizoen 2019/2020
zondag 09:30 - 13:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D N2, SCO - Dames N2 14 u Robin van Zomeren
zondag 09:30 - 13:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie OB Sarah Klouwer
zondag 14:00 - 18:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie MB Lieke van Fessem, Alexander Chvartchenko
zondag 14:00 - 18:00 Topsport Sportcentrum Ookmeer D ere, SCO - Eredivisie BB 29,5u Wolther Kooistra, Claudia Werkhoven
Sponsoren

Contact

Turnz Amsterdam Gymnastics
Dokter Meurerlaan 7
1067 SM  Amsterdam
info@turnz.nl
Terug naar boven